Get Adobe Flash player

Dodaj_nagwek_2Z radością informujemy, iż 24 września 2022 odbędzie się VIII Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas" w Stalowej Woli. Organizatorami tegorocznego przeglądu są Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli, Stowarzyszenie Gaude Vitae oraz Gmina Stalowa Wola.

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Stowarzyszeniach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych. Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie tego zaproszenie wśród organizacji skupiających seniorów w Państwa okolicy. Powodzenie poprzednich Przeglądów, pokazuje iż cieszy się on dużym zainteresowaniem zarówno wśród wykonawców jak i widzów.

 

VIII PRZEGLĄD „BO RADOŚĆ JEST W NAS" ORGANIZOWANY JEST W KATEGORII MUZYKA – zapraszamy do wzięcia udziału:

-Chóry

-Zespoły wokalne/instrumentalne

-Solistów i Duety

Dokumenty (Regulamin VIII Przeglądu „Bo radość jest w nas" oraz karta zgłoszenia, lista obecności i Oświadczenie RODO) do pobrania:

KLIKNIJ TUTAJ

Tegoroczna edycja jest współfinansowana z funduszy norweskich w ramach Projektu pt.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli" o wartości 15 328 498,86 zł, realizowany jest w ramach Programu Rozwój Lokalny. Projekt dofinansowany został ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz Budżetu Państwa (15%). Projekt ma na celu poprawę rozwoju lokalnego i instytucjonalnego Stalowej Woli. Projektem zarządza Lider – Gmina Stalowa Wola. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. www.norwaygrants.pl i www.norwaygrants.org

Dodaj_nagwek_2