Get Adobe Flash player

1920x810Stowarzyszenie Integracja i Rozwoju rozpoczęło nabór do projektu "W działaniu siła-partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim" dofinansowanego ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025.

Nabór do projektu trwa do 24 czerwca 2022 roku. Uczestnikami projektu będą osoby starsze (60 lat i więcej), nieaktywne zawodowo, zamieszkujące na terenie województwa świętokrzyskiego. Pierwszeństwo do udziału w projekcie mają osoby niepełnosprawne.

 

Działania w projekcie obejmować będą wsparcie dla Uczestników w formie: szkoleń przygotowujących Uczestników do roli self-adwokatów oraz wzmocnienia partycypacji społecznej osób starszych w województwie świętokrzyskim, w tym nabycia umiejętności w komunikacji on-line; działań animacyjno-doradczych wspierających Uczestników projektu w przygotowaniu wniosków projektowych oraz tworzeniu sformalizowanych i nieformalnych grup działania.

Szczegóły dotyczące rekrutacji na stronie https://aktywniplus.sir.com.pl/rekrutacja/

Dodatkowe informacje o projekcie udzielane są w Biurze projektu: Stowarzyszenie Integracja i Rozwój, ul. Warszawska 27/1, 25-518 Kielce, tel. 41 361 04 92 oraz na stronie projektu: https://aktywniplus.sir.com.pl, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.