Get Adobe Flash player

Zapraszamy do udziału w III Forum Klubów Seniora organizowanym w Warszawie 16 września 2022, Warszawa sala konferencyjna London przy ulicy Wspólnej 41. Możliwy jest udział w trybie stacjonarnym i zdalnym (online). W trakcie szkolenia odbędzie się wykład zatytułowany:

"Pozyskiwanie środków finansowych na tworzenie i funkcjonowanie Klubów/Domów Seniora"

-odbędą się dwie sesje zatytułowane:

I. Prawne uwarunkowania pracy z seniorami - odpowiedzialność pracowników oraz stosowane instrumenty ograniczenia ryzyka.

II. Alternatywne formy działalności - rozwijanie kreatywności wsród seniorów i budowanie pozytywnych relacji (zajęcia rekreacyjne, ćwiczenia zdrowotne, rozszerzanie wiedzy, kino, teatr, gry, spotkania towarzyskie i integracyjne, wyjazdy studyjne).

Każda sesja rozpocznie się wykładem wprowadzającym (około 30 minut) a nastepnie prezentowane będą przez uczestników forum, własne doświadczenia z pracy i realizowane aktywności. Omówione zostaną również źródła, instrumenty i sposoby finansowania realizowanych działań.

Forum rozpocznie się o godzinie 10.00 i zakończy około 14.00 - w piatek 16 września. Po zakończeniu obrad realizowane będą konsultacje indywidualne.

 

Koszt udziału w Forum wynosi 480 zł + VAT (23%). W przypadku zapłaty środkami publicznymi cena netto jest ceną brutto (obowiązuje zwolnienie z podatku VAT). Wprzypadku zgłoszenia i opłacenia szkolenia do15 lipca 2022 (piątek) stosowana jest opłata obniżona w wysokości 320 złotych + VAT (23%). Zgłoszenia lub ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.